#1 for change auditing
Przedstawiamy Netwrix Data Classification

Netwrix Data Classification to rozwiązanie do wykrywania informacji w infrastrukturze IT, które umożliwia zabezpieczenie poufnych danych, ograniczenie potencjalnego ryzyka i zapewnienie zgodności z przepisami w procesach organizacyjnych. Analitycy mogą identyfikować i usuwać zarchiwizowane, nadmiarowe lub zduplikowane treści, a pracownicy mają dostęp do repozytoriów danych w celu zlokalizowania odpowiednich informacji.

Netwrix Data Classification umożliwia przedsiębiorstwom usprawnienie procesów eDiscovery i sporów sądowych poprzez szybkie pobieranie informacji przechowywanych elektronicznie (ESI) z bazy danych i redagowanie określonych danych osobowych (PII), aby zapobiec potencjalnym naruszeniom danych. Użytkownicy mogą uzyskać wgląd w ustrukturyzowane lub nieustrukturyzowane dane w różnych systemach chmurowych i lokalnych, takich jak: Windows File Server, Exchange, SharePoint, SQL Server, NetApp, Dropbox, Oracle Database, Google Drive i innych. Firmy mogą również zapewnić zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), ustawą o przenośności i odpowiedzialności w ubezpieczeniach zdrowotnych (HIPAA) oraz standardami bezpieczeństwa danych w branży kart płatniczych (PCI DSS).

Organizacje mogą wykorzystywać złożone przetwarzanie Netwrix Data Classification i metodologie analizy statystycznej w celu uzyskania wyników klasyfikacji danych. Użytkownicy mogą tworzyć, utrzymywać i rozwijać taksonomie oraz konfigurować uprawnienia dostępu w celu zabezpieczenia krytycznych danych.

Aktualności