#1 for change auditing
Netwrix ogłasza partnerstwo technologiczne z firmą Safetica

Precyzyjna, zautomatyzowana klasyfikacja wrażliwych danych została rozszerzona na firmowe punkty końcowe

Netwrix, dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa, który sprawia, że bezpieczeństwo danych staje się łatwe, oraz Safetica, firma produkująca oprogramowanie zapobiegające utracie danych (DLP), ogłosiły dziś partnerstwo technologiczne, które ma na celu zapewnienie organizacjom spójnej klasyfikacji danych w całym środowisku IT, poprawiając bezpieczeństwo przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia IT.

Spójne mechanizmy kontroli bezpieczeństwa pomagają zredukować luki w zabezpieczeniach. Wykorzystując technologię klasyfikacji Netwrix Data Classification o wysokiej wierności w obrębie serwerów, pamięci masowych w chmurze i punktów końcowych, organizacje mogą mieć pewność, że ich wrażliwe dane są odnajdywane i zabezpieczane w sposób spójny. Ponadto, ponieważ pliki są klasyfikowane z większą dokładnością niż w przypadku innych narzędzi, specjaliści ds. bezpieczeństwa mogą spodziewać się mniejszej liczby fałszywych alarmów pozytywnych.

Wdrożone razem, Netwrix Data Classification i Safetica ONE dadzą specjalistom ds. bezpieczeństwa pewność, że dane ich organizacji są wykrywane przy użyciu ujednoliconych reguł klasyfikacji, co prowadzi do poprawy bezpieczeństwa oraz zmniejszeniem liczby fałszywych alarmów.

Aktualności