#1 for change auditing
O nas

Podstawową kompetencją firmy Netwrix Corporation jest audyt zmian w krytycznych systemach w obszarze całej infrastruktury IT. Jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość obsługiwanych platform systemowych, urządzeń oraz aplikacji, okaże się, że Netwrix posiada produkt o najszerszym zasięgu. Innowacyjna technologia, doskonała obsługa klienta oraz przystępne ceny to dodatkowe atuty narzędzi Netwrix. Założona w 2006 roku, firma Netwrix jest obecnie liderem w zakresie audytu zmian, o czym świadczą tysiące zadowolonych klientów na całym świecie. Siedziba firmy znajduje się w Irvine, w Kalifornii, a biura regionalne w New Jersey, Ohio, Gruzji oraz Wielkiej Brytanii. Netwrix jest na 73 pozycji w rankingu Inc. 5000 - na liście 100 najlepszych producentów oprogramowania i ogólnie na 831 pozycji w rankingu  Inc. 5000 wśród najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Stanach Zjednoczonych w 2013 roku.

 

Rozwiązania

Audyt zmian jest niezbędnym procesem, służącym do utrzymania wymogów bezpieczeństwa, porządku i zgodności z normami w każdej organizacji. Firmy muszą śledzić zmiany w swoich środowiskach informatycznych i regularnie oceniać aktualną konfigurację systemów w celu jak najszybszego wykrywania naruszeń bezpieczeństwa i rozwiązywania problemów, zapobiegania przestojom oraz utrzymywania pełnej zgodności z normami bezpieczeństwa i przepisami branżowymi. Netwrix zaspokaja te potrzeby poprzez  proste, skuteczne i niedrogie narzędzia, które nie wymagają inwazyjnych wdrożeń czy czasochłonnego zaangażowania działu technicznego.

Rozwiązanie NetWrix zapewnia zmiany i audyt "state-in-time" dla najważniejszych platform i aplikacji, w tym Active Directory, Group Policy, serwerów plików, urządzeń pamięci masowej Exchange (np. EMC i NetApp), VMware, Windows Server, SQL Server, SharePoint, i wielu innych oraz pomoc w przestrzeganiu wzrastających wymagań bezpieczeństwa i zgodności.

 

Silna linia produktów typu freeware

Netwrix oferuje darmowe narzędzia, bez ograniczeń czasowych. Chociaż darmowe narzędzia nie oferują wszystkich funkcji i korzyści dostępnych w pełni funkcjonalnych produktach, to dostarczają specjalistom w dziesiątkach tysięcy organizacji na całym świecie, korzystających z wdrożeń zero-cost, rzeczywiste wyniki i imponujące oszczędności. Ze względu na ich powszechność, darmowe narzędzia Netwrix generują obszerne informacje zwrotne od użytkowników, które pomagają usprawniać całą linię produktów. Daje to korzyści zarówno dla użytkowników korzystających z darmowych rozwiązań jak i klientów korporacyjnych.

 

Partnerstwo

Netwrix Corporation, w trosce o zapewnienie najwyższej jakości produktów, współpracuje z wieloma wiodącymi organizacjami. Poprzez stałą współpracę z partnerami strategicznymi, takimi jak Microsoft i VMware, Netwrix jest w stanie stale poprawiać swoje rozwiązania, usługi i wsparcie dla coraz większej liczby klientów. Jako członek programu Microsoft Partner Network, Netwrix ma dostęp do treści Microsoft, najnowszych produktów i technologii oraz wsparcia niezbędnego w celu zapewnienia bezproblemowej integracji i kompatybilności produktów.

 

Klienci

Netwrix szczyci się tym, że dostarcza najwyższej jakości rozwiązania do audytu zmian dla tysięcy organizacji na całym świecie. Dla Netwrix każdy klient jest bardzo ważny, troszczymy się o jego indywidualne potrzeby i zapewniamy profesjonalną obsługę. Lista klientów obejmuje wiele znanych marek z różnych branż, a duża ilość historii sukcesu wyjaśnia, dlaczego tak wielu klientów wybrało właśnie Netwrix.

 

Co nas wyróżnia

  • Netwrix zajmuje 1 miejsce wśród firm oferujących usługi związane z audytem zmian. Wszystkie zasoby są skoncentrowane na replikowaniu, a Netwrix jest w tym dużo lepszy, niż jakikolwiek inny producent w branży IT.

  • Netwrix zapewnia proste, skuteczne i niedrogie rozwiązania zorientowane na problemy w infrastrukturze IT, Dostarczają one prawdziwą wartość, zapewniają natychmiastowy zwrot z inwestycji, jednocześnie przyczyniając się do oszczędzania zasobów, obniżenia kosztów i ochrony inwestycji w IT.

  • Netwrix jest firmą skoncentrowaną na kliencie, gdzie każda pojedyncza opinia wpływa na technologiczne plany działań. Opinia klientów jest regularnie analizowana na wszystkich poziomach, włączając kierownictwo wyższego szczebla.

  • Zespół obsługi klienta Netwrix jest ściśle zintegrowany z działem R&D w celu zapewnienia rozwiązywalności problemów na poziomie 99,9%.

  • Każdy sprzedawca Netwrix, jest wspierany na każdym poziomie, przez 3 przedstawicieli wsparcia oraz 6 programistów. Celem jest zapewnienie realnych rozwiązań, które działają, a nie tylko licencji na oprogramowanie.

  • Więcej niż 50% budżetu Netwrix jest inwestowane w dział R&D, jest to znacznie więcej niż średnia w branży. Oznacza to, że zwracamy klientom pieniądze w formie udoskonaleń technologicznych i nowych innowacyjnych produktów. Cały dział Research&Development jest wewnątrz firmy (nie w formie outsourcingu), aby zapewnić najlepszą jakość i spójność.

  • Netwrix w ciągu 16 lat stał się liderem branży i cały czas się doskonali.

  • Netwrix jest jedną ze 100 najlepszych firm programistycznych w 2013 r. według listy Inc. 5000.