#1 for change auditing
Netwrix przejmuje New Net Technologies (NNT)

Netwrix, ogłosił właśnie przejęcie New Net Technologies (NNT), producenta oprogramowania, który zapewnia rozwiązania w zakresie zmian, konfiguracji, luk w zabezpieczeniach i zarządzania zasobami. Ten dodatek do portfolio produktów Netwrix pomoże klientom jeszcze bardziej poprawić identyfikację i ochronę przed zagrożeniami cyberbezpieczeństwa.

To przejęcie jest ekscytującą zmianą dla obu firm, ponieważ przyspiesza ich zdolność do sprostania rosnącym wymaganiom organizacji na całym świecie w zakresie prywatności, bezpieczeństwa i zarządzania. Klienci NNT uzyskają dostęp do portfolio produktów Netwrix, które oferują komplementarne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i zgodności, które pomogą im identyfikować i ograniczać zagrożenia bezpieczeństwa danych, a także chronić przed atakami cyberbezpieczeństwa, reagować na nie i odzyskiwać je.

Jednocześnie Netwrix rozszerzy swoje możliwości techniczne w funkcjach identyfikacji i ochrony w ramach NIST Cybersecurity Framework i przyspieszy swoje zaangażowanie w rozwiązywanie problemów związanych z cyberbezpieczeństwem. Użytkownicy Netwrix będą mogli skorzystać z portfolio rozwiązań NNT w zakresie zmian, konfiguracji, podatności i zarządzania zasobami, aby szybciej identyfikować luki w zabezpieczeniach i lepiej chronić przed zagrożeniami.

Aktualności